Aktuálně

Jan Horník Jan Horník

Úspěšná mise do Bavorska

12. červenec, 2019

Ve dnech 9.- 11. července 2019 navštívila senátní delegace pod vedením Jana Horníka Bavorsko. Delegace - jejímiž dalšími členy byli též senátoři Bek, Chaloupek a Hilšer - vedla jednání s členy Bavorského zemského sněmu a navštívila rovněž studia veřejnoprávní televize ARD a Bayerischer Rundfunk.

Vyjádření J.Horníka:

Návrat do minulosti. Když se komunisti lží a nenávistí snažili měnit svět, tak nám za „železnou oponou“ nezbývalo nic jiného než poslouchat rádio BR3 a koukat se na ARD nebo ZDF, abychom aspoň trochu nasáli pocit daleké svobody. Že se jednou setkám a budu jednat s ARD-předsedou a intendantem Bayerischer Rundfunk Ulrichem Wilhelmem a společně třeba řešit Fake News, tak to bylo reálnější, že ve Sportce vyhraju miliony. Miliony jsem nevyhrál, ale v srdci BR v Mnichově jsem se zázrakem ocitl.

Jednání v Bavorském zemském sněmu s jeho předsedkyní Ilse Aigner, jejími čtyřmi místopředsedy a dalšími členy zemského sněmu, byla vedena v nadstandartním duchu tak, jak se sluší mezi dobrými sousedy a nejlepšími přáteli. S Bavorskem, jako spojencem v EU, se v dobrých, ale i horších časech nemusíme bát o společnou budoucnost.

Na snímku Jana Horníka vítá předsedkyně Bavorského zemského sněmu Ilse Aigner.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsem také na facebooku